Kontakt Oss

Kragerø Sjøtjenester

Postadresse
Kragerø Sjøtjenester AS
Gamle Kragerøvei 12A
3770 Kragerø

org. nr: 997233379

E-post sjotjen@online.no
Tlf 970 00 111

Send oss en e-post

Ring oss: 970 00 111

Facebook
Instagram

Skagerak Sea Service AS

Postadresse
Skagerak Sea Service AS
Gamle Kragerøvei 12A
3770 Kragerø

org. nr: 971118679

E-post sjotjen@online.no
Tlf 970 00 111

Send oss en e-post

Ring oss: 970 00 111

Send oss en melding

Hva lurer du på?

Ansatte

Lyst til å jobbe med oss? Søk her

Morten Sivertsen

Daglig Leder/styremedlem


Telefon: 97000111 / 45233111
E-post: sjotjen@online.no
Ansvar: Daglig drift, teknisk, innkjøp, anbud.

Hanne Dalen

Kontor/regnskap


Telefon: 35693920 / 47930208
E-post: hanne@sjotjenester.no
Ansvar: Kontor, regnskap.

Knut Albertsen

Skipper/Prosjektleder


Telefon: 97000111 / 95103038
E-post: knut@sjotjenester.no
Arbeidsområde: Befraktning i Kragerø Skjærgården

Torkjell Bergheim

Skipper/prosjektleder


Telefon: 97000111 / 45427023
E-post: tbergheim@live.no
Arbeideområde: Prosjektleder

Mats Sivertsen

Skipper/prosjektleder


Telefon: 97000111 / 92442545
E-post: mats@sjotjenester.no
Arbeidsområde: Daglig Leder Skagerak Sea Service

Geir Haugeto

Skipper


Telefon: 93439499
E-post:
Ansvar: Skipper Triset/Evis

Styret

Ulf Moen

Styreformann


Telefon:48142862
E-post:ulf@sjotjenester.no

Runar Larsen

Styremedlem


Telefon: 97003300
E-post: runar@sjotjenester.no

Fred Jørgensen

Styremedlem


Telefon: 95888987
E-post: fred@sjotjenester.no

Morten Sivertsen

Daglig Leder/styremedlem


Telefon: 97000111 / 45233111
E-post: sjotjen@online.no