Kontakt Oss

Kragerø Sjøtjenester

Postadresse
Kragerø Sjøtjenester AS
Gamle Kragerøvei 12A
3770 Kragerø

org. nr: 997233379

E-post sjotjen@online.no
Tlf 970 00 111

Send oss en e-post

Ring oss: 970 00 111

Facebook
Instagram

Skagerak Sea Service AS

Postadresse
Skagerak Sea Service AS
Gamle Kragerøvei 12A
3770 Kragerø

org. nr: 971118679

E-post mats@sjotjenester.no
Tlf 970 00 222

Send oss en e-post

Ring oss: 970 00 222

Send oss en melding

Hva lurer du på?

    Ansatte

    Lyst til å jobbe med oss? Søk her

    Morten Sivertsen

    Daglig Leder/styremedlem


    Telefon: 97000111 / 45233111
    E-post: sjotjen@online.no
    Ansvar: Daglig drift, teknisk, innkjøp, anbud.

    Mats Sivertsen

    Daglig leder Skagerak Sea Service AS


    Telefon: 97000222
    E-post: mats@sjotjenester.no
    Arbeidsområde: Daglig Leder Skagerak Sea Service

    Hanne Dalen

    Kontor/regnskap


    Telefon: 35693920 / 47930208
    E-post: hanne@sjotjenester.no
    Ansvar: Kontor, regnskap.

    Knut Albertsen

    Skipper/Prosjektleder


    Telefon: 97000111 / 95103038
    E-post: knut@sjotjenester.no
    Arbeidsområde: Befraktning i Kragerø Skjærgården

    David Dønvik

    Maskinist


    Telefon: 98446009
    E-post:
    Ansvar: Maskinist Skilsø/Tug Frier

    Torkjell Bergheim

    Skipper/prosjektleder


    Telefon: 97000111 / 45427023
    E-post: tbergheim@live.no
    Arbeideområde: Prosjektleder

    Magnus Magnusson

    matros


    Telefon: 90263377
    E-post:
    Ansvar: Motormann/matros Skilsø/Tug Frier

    Styret

    Ulf Moen

    Styreformann


    Telefon:48142862
    E-post:ulf@sjotjenester.no

    Runar Larsen

    Styremedlem


    Telefon: 97003300
    E-post: runar@sjotjenester.no

    Fred Jørgensen

    Styremedlem


    Telefon: 95888987
    E-post: fred@sjotjenester.no

    Morten Sivertsen

    Daglig Leder/styremedlem


    Telefon: 97000111 / 45233111
    E-post: sjotjen@online.no